Prodlužování vlasů technikou HAIR TALK

Hair talk je technika, kterou vyrábí německá firma Arcos.Tato firma se zabývá parukami, příčesky apod. už 30let. Má bohatou zkušenost s (mrtvými) vlasy, a nyní přišla na trh s novou metodou prodlužování a zhušťování vlasů.

K této technice se pužívají pravé indické vlasy, který je velmi podobný evropskému vlasu. V Indii si ženy vlasy splétají do drdolů a přikrývají šátkem. Vlasy nejsou barvené a jinak chemicky upravené. V Indii je zvykem, že před sňatkem, žena prodá své vlasy, které jsou zdravé.

Vlasy jsou nabízeny ve 20ti barvách a různých délkách od 35 až do 55 cm. Pásky jsou široké 4cm. Jejich lepící strana je medicínsky testovaná, a je proti alergická. Tyto pásky se po 2až 3 měsících jednoduše stáhnou, vyčistí, nanese se nové lepidlo a opět se přilepí v místě u hlavy. Pásky jsou znovu použitelné. Doporučená délka vašich vlasů je minimálně 20cm.

Tato tehnika je jednoduchá, rychlá. Zkušené kadeřnici trvá prodloužení vlasů maximálně 30minut. 

 imgaprodluzovania01.gif

 

Pásky jsou pohodlné, netlačí a nezatěžují kořínky. Tyto indické vlasy se mohou barvit, melírovat, žehlit, je možná i trvalá. V našem kadeřnickém salonu bude naší klientce doporučena speciální vlasová kosmetika a zároveň poradíme, jak si má vlasy upravovat.

Na dostatečné zhuštění nebo prodloužení vlasů se doporučuje  max. 32 až  40 pásků na celou hlavu. Víc pásků by působilo nepřirozeně a příliš hustě.

Vhodné i pro zvíraznění určitých partií.

Ceník služeb:

Délka vlasů 1 pásek
35cm 290,- Kč
45cm 380,- Kč
55cm 490,- Kč
Nové popondání vlasů - 1 pásek - 40,-
Ceny jsou bez přípravků potřebných k údržbě prodloužených vlasů a bez konečné úpravy vlasů.
Mytí + foukání prodl. vlasů - 320,-   Stříhání prodl. vlasů - 150,-
Změna cen vyhrazena.

Kontakt:

tel:  737 359 774
mirka.ujcikova@seznam.cz

Jihlava

© 2009 | SALON IMAGE | webové stránky a optimalizace Autograph, Admin-NG